Bilietas į konferenciją: "Sveikas dirvožemis - didžiausias turtas" Nauja
Prekės kodas:
DOJ0001
Likutis sandėlyje:
Kauno:32 vnt
  • 48.76 € be PVM
    / vnt
    Šią prekę galima įsigyti už 4876 lojalumo taškų(-us).
Reikiamo kiekio neturime. Pristatymo trukmė: 1 d.d.

Sutikite, norint turėti sveiką dirvožemį, reikia jį stebėti, analizuoti, esant reikalui konsultuotis ir kaupti savo gerąją praktiką. Sveikas dirvožemis = gausus derlius! Tuo tikslu, jau š.m. vasario 2 d., Kaune, rengiame konferenciją „SVEIKAS DIRVOŽEMIS – DIDŽIAUSIAS TURTAS“ 2023, į kurią kruopščiai atrinkome mokslininkus, ekspertus, tvarios ir tikslios žemdirbystės šalininkus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių, kurie kalbės tarsi viena pagrindine tema apie dirvožemį, bet iš labai skirtingų pusių. Dirbamos žemės plotų nedaugėja, tad gebėti tai, ką turime, tiek išnaudoti, tiek ir tausoti, reikia įvairiapusių žinių. Mūsų atrinkti specialistai dalinsis žiniomis apie tai:

· kokie dirvožemio tipai vyrauja Lietuvoje, koks jų ir auginamų kultūrų atsparumas drąstiškai kintant temperatūroms (V. Liakas, VDU ŽŪA docentas, Lietuva)

· kokie galimi pokyčiai dirvožemyje? Kaip efektyviai sukurti organiką jame? (D. Jones, mikrobiologas, Jungtinė Karalystė)

· mikroorganizmai žemės ūkyje: švęstas vanduo ar svarbi technologijos dalis? (A Jurys, bioinžinierius, kompanijos „Bioversio“ bendraįkūrėjas, Lietuva)

· kokia tarpinių augalų nauda dirvožemio kokybei? (S. Boughton, agronomas-konsultantas, kompanijos „Agromino“ įkūrėjas, Jungtinė Karalystė)

· kaip gerinti dirvožemio būklę, nenutraukiant našaus žemės dirbimo? (S. Revell, juostinės žemės dirbimo ir sėjos technologijos ekspertas, Jungtinė Karalystė)

· kaip ne tik investuoti į dirvožemio sveikatą, bet ir įveiklinti jį? (D. Pikčilingis, tiksliosios žemdirbystės specialistas, Lietuva / R. Saluoks, kompanijos „eAgronom“ įkūrėjas, Estija)

· dėmesys dirvožemiui Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros strateginiame plane: kokie yra privalomi reikalavimai ir kokios pasirenkamos priemonės. (J. Motiejūnienė, LŪS patarėja ž.ū. politikos klausimais, Lietuva)

Kada? 2023 02 02, 9:40 val.

Kur?  Forum cinemas kino centras, 2 salė, Kauno akropolis. Karaliaus Mindaugo pr 49, Kaunas

Norėdami gauti konferencijos dalyvio sertifikatą, parašykite tai apmokėjimo etape, komentarų skiltyje.

Daugiau informacijos: http://konferencija.tiksliojizemdirbyste.lt/

Techniniai parametrai

Šalis/regionas 
LT 
Pristatymo trukmė: 1 d.d.
Kaina: 0.00 €

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia: privatumo politika
Sutinku Daugiau informacijos