Apie mus

Esame lietuviško kapitalo įmonė, priklausanti DOJUS įmonių grupei, ir savo istoriją kurianti jau beveik 30 metų. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos - sunkiosios technikos prekyba (žemės ūkio, miškų, komunalinės, specializuotos mašinos ir kt.) bei popardaviminis aptarnavimas, apimantis techninį aptarnavimą bei atsarginių dalių tiekimą.


Veikiame vadovaudamiesi 4 principais:

ĮSIKLAUSOME

15 000 skirtingų pavadinimų dalių asortimentas kasdien. Betarpiškai bendraujame su klientais, kad geriau suprastume Jūsų poreikius ir iššūkius. Atsižvelgdami į tai reguliariai papildome savo asortimentą naujais prekiniais ženklais. Sandėliuose turime 15 000 skirtingų pavadinimų dalių ne tik mūsų atstovaujamai technikai, bet ir kitoms Lietuvos ūkiuose populiarioms mašinoms, kaip kad Claas, New Holland, Case, Kverneland, Overum, Lemken, Horch ir kitoms.


REAGUOJAME

Platus fizinių parduotuvių ir partnerių tinklas. Savo fizines parduotuves turime Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje bei Šakiuose ir planuojame jų plėtrą kituose regionuose. Turime platų partnerių tinklą, kur visuomet rasite ir galėsite užsisakyti mūsų turimas prekes jei toks apsipirkimas Jums patogesnis. 

Vykdome kito ryto pristatymą. Sezono metu vykdome vykdome skubių siuntų pristatymą "Kitą rytą". Tačiau visuomet prekę galite pasiimti tą pačią dieną pats, jei tik ši palaikoma sandėlyje.


UŽTIKRINAME KOKYBĘ

Garantija. Visoms detalėms suteikiama garantija nuo 6 iki 12 mėn.

Patikrinti tiekėjai. Renkamės tik patikimus tiekėjus, kurių dalys yra testuojamos ir sertifikuojamos. Esame oficialūs atstovai tokių gamintojų kaip John Deere, Starmax, HiFi, Kroon Oil, Michelin ir kt. Tai mums leidžia pasiūlyti bene geriausias kainas rinkoje.


RŪPINAMĖS APLINKA

John Deere Reman - ir atsakinga, ir naudinga. John Deere Reman dalių programa suteikia progą atnešti mums senas dalis ar jų komponentus, tokius kaip variklis, tiltas, pavarų dėžė, kurie patenka į gamyklą ir yra naujai perrenkami, juose pakeičiami visi mazgai. Ši programa ne tik kuria švaresnę aplinką, bet ir padeda sutaupyti. Grąžinę mums neveikiančias dalis (priklausančias REMAN grupei), už jas gaunate e-pinigus, kuriais galite atsiskaityti už savo naują pirkinį.