Lojalumo programa

Kam galioja lojalumo programa?

Lojalumo programa galioja visiems registruotiems pirkėjams


Kaip ji veikia?

Lojalumo taškus kaupiate kiekvieno apsipirkimo metu. Lojalumo taškai apskaičiuojami taip: gaunama taškų suma atitinka 1% Jūsų  pasirinktų prekių vertės. Lojalumo taškus stebėti galite prisijungę prie savo paskyros, dešiniajame lango kampe. Lojalumo taškai Jums į sąskaitą įkrenta po sąskaitos išrašymo ir tik apsiperkant internetu. Lojalumo taškai prekes perkant pardavimo vietose į Jūsų sąskaitą neįkris. Įsigijus prekes Konsignacijos principu, aktyvuotus lojalumo taškus pamatysite tik mėnesio gale.

SVARBU! Lojalumo taškai nesikaupia įsigyjant prekes, priklausančias šioms produktų kategorijoms: Pakavimo medžiagos, Alyvos.


Kam ir kada galiu panaudoti lojalumo taškus?

Lojalumo taškus panaudoti galite bet kurio apsipirkimo metu nelaukiant metų pabaigos. Juos išleisti galite kitų įsigyjamų prekių apmokėjimui, arba dalies pirkinio krepšelio padengimui. Užbaigdami formuoti savo prekių krepšelį ir perėję prie apmokėjimo, laukelyje "Panaudoti lojalumo taškus" suveskite skaičių, kiek taškų norite panaudoti ir jie automatiškai pritaikys pirkiniui nuolaidą.